Informujemy, że w naszym serwisie używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się
Close
O nas
Profesjonalni szkoleniowcy. Sprawdzeni rekruterzy
Easy Work Polska
Zatrudnienie dobrego pracownika to nic trudnego, jeżeli twoim wsparciem jest nasz zespół
Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną, specjalizującą się w jednym z najbardziej skomplikowanych sektorów jakim jest transport . Ponadto posiadamy własne centrum treningowe , w którym przeprowadzamy profesjonalne szkolenia dla kierowców zawodowych. Pomagamy nie tylko znaleźć wykwalifikowanego pracownika, ale także podwyższyć kompetencje obecnych pracowników Państwa firmy.
Sytuacja na rynku pracy w Polsce zmienia się niezwykle dynamicznie. Jesteśmy dziś świadkami sytuacji, w której coraz trudniej o zdobycie dobrego pracownika. Sami jesteśmy pracodawcą i obserwujemy na bieżąco zachodzące zmiany. Każdy z przedsiębiorców chcąc rozwijać swój biznes wcześniej czy później podejmuje decyzję o zwiększeniu zatrudnienia. Jednak nie zawsze okres prosperity dla pracodawcy przekłada się na łatwość znalezienia wykwalifikowanego pracownika. Biorąc pod uwagę proces starzenia się społeczeństwa oraz coraz większą liczbę młodych osób decydujących się na pracę poza Polską jedyną odpowiedzią na zachodzące zmiany na wewnętrznym rynku pracy jest korzystanie z usług osób z innych krajów. W tym momencie powstaje pytanie czy szukać kogoś we własnym zakresie i angażując swój czas tworzyć specjalną komórkę w firmie, czy może lepiej skorzystać z doświadczeń zewnętrznych podmiotów, które specjalizują się w tego typu działalności. Doskonałą odpowiedzią na te pytania jest oferta Easy Work Poland.