Informujemy, że w naszym serwisie używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się
Close
O nas
Tylko aktualne oferty pracy. Tylko sprawdzone firmy. Tylko sprawdzeni kierowcy.
Easy Work Polska
Zatrudnienie to nic trudnego, jeżeli znasz wszystkie szczegóły. My znamy.
Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacji specjalizującą się w jednym z najbardziej skomplikowanych sektorów jakim jest transport. Ponadto posiadamy własny training center Easy Work, w którym przeprowadzamy profesjonalne szkolenia dla kierowców zawodowych. Możemy pomóc Ci nie tylko znaleźć dobrego kierowcę czy odpowiednią firmę, ale również podwyższyć kompetencje Twoje i Twoich pracowników.
Sytuacja na rynku pracy w Polsce zmienia się niezwykle dynamicznie. Jesteśmy dziś świadkami sytuacji, w której coraz trudniej o zdobycie dobrego pracownika. Sami jesteśmy pracodawcą i obserwujemy na bieżąco zachodzące zmiany. Każdy z przedsiębiorców chcąc rozwijać swój biznes wcześniej czy później podejmuje decyzję o zwiększeniu zatrudnienia. Jednak nie zawsze okres prosperity dla pracodawcy przekłada się na łatwość znalezienia wykwalifikowanego pracownika. Biorąc pod uwagę proces starzenia się społeczeństwa oraz coraz większą liczbę młodych osób decydujących się na pracę poza Polską jedyną odpowiedzią na zachodzące zmiany na wewnętrznym rynku pracy jest korzystanie z usług osób z innych krajów. W tym momencie powstaje pytanie czy szukać kogoś we własnym zakresie i angażując swój czas tworzyć specjalną komórkę w firmie, czy może lepiej skorzystać z doświadczeń zewnętrznych podmiotów, które specjalizują się w tego typu działalności. Doskonałą odpowiedzią na te pytania jest oferta Easy Work Poland.
Made on
Tilda